O nas

O nas

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z uzyskaniem odszkodowania od linii lotniczych. Nasza pomoc opiera się na zapewnieniu Klientowi pełnego wsparcia i reprezentowania go w procesie uzyskania odszkodowania. Wszystkie prowadzone przez nas działania oparte są na zapewnieniu Klientowi poczucia komfortu oraz osiągnięcia celu, jaki nam powierzył - odszkodowania. Analiza, wsparcie i uzyskanie odszkodowania jest dla Klienta bezpłatne - pobieramy jedynie prowizję od uzyskanej kwoty.

Jeśli zdarzył Ci się odwołany lub opóźniony lot, skontaktuj się z nami i pozwól nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie. Pamiętaj, iż nic Cię to nie będzie kosztować :)

Napisz do nas
Image Description

Bezpłatna pomoc

Za pełne wsparcie i prowadzenie sprawy pobieramy jedynie 15 % prowizji (+VAT) od kwoty uzyskanego odszkodowania.

Szybkość i skuteczność

Łącznie 97% naszych spraw zostało zakończonych pozytywnie. Większość z nich udało się zamknąć w czasie krótszym niż 25 dni.

Kompleksowość oferty

Wszystkie etapy reprezentowania Klienta w uzyskaniu odszkodowania bierzemy na siebie. Klientowi zostaje tylko kontakt z nami i podanie danych do przelania uzyskanych środków.

Wybrane opinie Klientów

Na lot czekałam prawie 1h dłużej, aż w końcu otrzymałam informację, iż zostanie on niestety odwołany. Od razu jeszcze na lotnisku, poza nowym połączeniem szukałam informacji, co można w takiej sytuacji zrobić. Trafiłam na tę stronę, zgłosiłam swój problem i dostałam po 20 dniach odszkodowanie.

Patrycja Jakola

Szybko, sprawnie i miło. Znaleźliśmy ze znajomymi ofertę taniego przelotu na weekend do Mediolanu. Dzień przed wylotem dostaliśmy informację, iż lot został odwołany lub możemy polecieć w innym terminie, co dla nas nie było możliwe. Skorzystaliśmy z pomocy OZL i dostaliśmy odszkodowanie. Dzięki tej kwocie polecieliśmy na dłużej w innym terminie, co polecam wszystkim poszkodowanym - nie gódźcie się na standardowe “zadośćuczynienie” linii lotniczych, tylko od razu piszcie o odszkodowanie.

Dawid Pawlak

Uzyskaj odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot

O nas

Świadczymy bezpłatną i pełną pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania od linii lotniczych z uwagi na odwołany czy opóźniony lot.


Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt

Pure Media Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/14
50-202 Wrocław

+48 793 33 66 99