O nas

O nas

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z uzyskaniem odszkodowania od linii lotniczych. Nasza pomoc opiera się na zapewnieniu Klientowi pełnego wsparcia i reprezentowania go w procesie uzyskania odszkodowania. Wszystkie prowadzone przez nas działania oparte są na zapewnieniu Klientowi poczucia komfortu oraz osiągnięcia celu, jaki nam powierzył - odszkodowania. Analiza, wsparcie i uzyskanie odszkodowania jest dla Klienta bezpłatne - pobieramy jedynie prowizję od uzyskanej kwoty.

Jeśli zdarzył Ci się odwołany lub opóźniony lot, skontaktuj się z nami i pozwól nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie. Pamiętaj, iż nic Cię to nie będzie kosztować :)

Napisz do nas
Image Description

Bezpłatna pomoc

Za pełne wsparcie i prowadzenie sprawy pobieramy jedynie 15 % prowizji (+VAT) od kwoty uzyskanego odszkodowania.

Szybkość i skuteczność

Łącznie 97% naszych spraw zostało zakończonych pozytywnie. Większość z nich udało się zamknąć w czasie krótszym niż 25 dni.

Kompleksowość oferty

Wszystkie etapy reprezentowania Klienta w uzyskaniu odszkodowania bierzemy na siebie. Klientowi zostaje tylko kontakt z nami i podanie danych do przelania uzyskanych środków.

Wybrane opinie Klientów

Lot opóźniony o prawie półtorej godziny, na dodatek zgubiono nasze bagaże. Na lotnisku mieliśmy zapewnienia, że wszystko się “znajdzie” oraz dostaniemy bon na kolejny przelot w kwocie “[X]”. Podziękowaliśmy i opisaliśmy sprawę na Odszkodowaniazalot.pl. Sprawa załatwiona została szybko, a my dostaliśmy znacznie wyższą kwotę na swoje konto niż kwota na bonie od linii lotniczej.

Michał i Ania Bolewscy

Z rodziną mieliśmy lecieć na wakacje do Hiszpanii. Nasz lot został odwołany z przyczyn technicznych przez co na miejsce dotarliśmy 3 dni później. Wakacje zostały skrócone, mieliśmy problemem z zameldowaniem w hotelu, ale i tak to nic w porównaniu z nastrojem mojej żony. W końcu napisałem do Odszkodowaniazalot.pl i czekałem na wiadomość zwrotną. Po kilkunastu dniach dostaliśmy odszkodowanie za całą naszą trójkę, a otrzymana kwota poprawiła humor mojej żony :)

Przemek Tuciuch

Uzyskaj odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot

O nas

Świadczymy bezpłatną i pełną pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania od linii lotniczych z uwagi na odwołany czy opóźniony lot.


Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt

Pure Media Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/14
50-202 Wrocław

+48 793 33 66 99