O nas

O nas

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z uzyskaniem odszkodowania od linii lotniczych. Nasza pomoc opiera się na zapewnieniu Klientowi pełnego wsparcia i reprezentowania go w procesie uzyskania odszkodowania. Wszystkie prowadzone przez nas działania oparte są na zapewnieniu Klientowi poczucia komfortu oraz osiągnięcia celu, jaki nam powierzył - odszkodowania. Analiza, wsparcie i uzyskanie odszkodowania jest dla Klienta bezpłatne - pobieramy jedynie prowizję od uzyskanej kwoty.

Jeśli zdarzył Ci się odwołany lub opóźniony lot, skontaktuj się z nami i pozwól nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie. Pamiętaj, iż nic Cię to nie będzie kosztować :)

Napisz do nas
Image Description

Bezpłatna pomoc

Za pełne wsparcie i prowadzenie sprawy pobieramy jedynie 15 % prowizji (+VAT) od kwoty uzyskanego odszkodowania.

Szybkość i skuteczność

Łącznie 97% naszych spraw zostało zakończonych pozytywnie. Większość z nich udało się zamknąć w czasie krótszym niż 25 dni.

Kompleksowość oferty

Wszystkie etapy reprezentowania Klienta w uzyskaniu odszkodowania bierzemy na siebie. Klientowi zostaje tylko kontakt z nami i podanie danych do przelania uzyskanych środków.

Wybrane opinie Klientów

Lot opóźniony o prawie półtorej godziny, na dodatek zgubiono nasze bagaże. Na lotnisku mieliśmy zapewnienia, że wszystko się “znajdzie” oraz dostaniemy bon na kolejny przelot w kwocie “[X]”. Podziękowaliśmy i opisaliśmy sprawę na Odszkodowaniazalot.pl. Sprawa załatwiona została szybko, a my dostaliśmy znacznie wyższą kwotę na swoje konto niż kwota na bonie od linii lotniczej.

Michał i Ania Bolewscy

Lot do Monachium został opóźniony o ponad 2h. Spóźniłam się na kolejny lot z Monachium i musiałam odwołać zaplanowane spotkania. Zwróciłam się o pomoc i dostałam pełne wsparcie w załatwieniu tej sytuacji w moim imieniu z linią lotniczą. Polecam Odszkodowaniazalot.pl, gdyż zapewne jeszcze wielu innych pasażerów będzie w podobnej sytuacji.

Karolina Powązka

Uzyskaj odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot

O nas

Świadczymy bezpłatną i pełną pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania od linii lotniczych z uwagi na odwołany czy opóźniony lot.


Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt

Pure Media Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/14
50-202 Wrocław

+48 793 33 66 99