O nas

O nas

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z uzyskaniem odszkodowania od linii lotniczych. Nasza pomoc opiera się na zapewnieniu Klientowi pełnego wsparcia i reprezentowania go w procesie uzyskania odszkodowania. Wszystkie prowadzone przez nas działania oparte są na zapewnieniu Klientowi poczucia komfortu oraz osiągnięcia celu, jaki nam powierzył - odszkodowania. Analiza, wsparcie i uzyskanie odszkodowania jest dla Klienta bezpłatne - pobieramy jedynie prowizję od uzyskanej kwoty.

Jeśli zdarzył Ci się odwołany lub opóźniony lot, skontaktuj się z nami i pozwól nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie. Pamiętaj, iż nic Cię to nie będzie kosztować :)

Napisz do nas
Image Description

Bezpłatna pomoc

Za pełne wsparcie i prowadzenie sprawy pobieramy jedynie 15 % prowizji (+VAT) od kwoty uzyskanego odszkodowania.

Szybkość i skuteczność

Łącznie 97% naszych spraw zostało zakończonych pozytywnie. Większość z nich udało się zamknąć w czasie krótszym niż 25 dni.

Kompleksowość oferty

Wszystkie etapy reprezentowania Klienta w uzyskaniu odszkodowania bierzemy na siebie. Klientowi zostaje tylko kontakt z nami i podanie danych do przelania uzyskanych środków.

Wybrane opinie Klientów

Pieniądze za odwołany lot dostałam po 21 dniach, w trakcie których nawet zapomniałam o sprawie. Co mnie zdziwiło to email od firmy od razu po zgłoszeniu z rozpiską kolejnych kroków oraz prośba o cierpliwość, by mogli działać. No i zadziałali, a ja dostałam odszkodowanie.

Dominika Mucyk

Przelot Wrocław-Warszawa miał być szybszy i sprawniejszy niż jazda autem, zwłaszcza w czasie naszej polskiej zimy. Z przyczyn technicznych lot się nie odbył, więc musiałem jednak wsiąść w samochód i jechać na złamanie karku. Wieczorem już po wszystkim znalazłem informację, że za odwołany lot należy mi się odszkodowanie. Wszedłem tutaj, opisałem problem i na tym się skończyła moja rola. Zwrotna informacja do mnie, co i jak dalej, chwila czekania i odszkodowanie, które nawet mnie zaskoczyło swoją wysokością. Polecam usługi tych ludzi.

Krzysiek Wysocki

Uzyskaj odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot

O nas

Świadczymy bezpłatną i pełną pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania od linii lotniczych z uwagi na odwołany czy opóźniony lot.


Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt

Pure Media Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/14
50-202 Wrocław

+48 793 33 66 99